Shell deli2go Çekilişinde BMW 4 Serisi Coupé sahibini buldu!

Shell deli2go Çekilişinde BMW 4 Serisi Coupé sahibini buldu!

24 Şubat 2020 - 12:20

Enerji Ekonomisi - Shell'in, adını lezzetten alan deli2go sandviçlerine özel gerçekleştirdiği çekilişin kazananı belli oldu. Talihli Aykut Güney, BMW 4 Serisi Coupé'nin anahtarını düzenlenen törenle Shell & Turcas Akaryakıt Dışı Ürün ve Hizmetler Direktörü Teoman Özben'den aldı.

Türkiye çapında 50 şehirde 450’nin üzerindeözel konseptli Shell Select marketleriyle misafirlerinin akaryakıt dışındaki ihtiyaçlarına da cevap veren Shell & Turcas, deli2go sandviçleriyle damakları fethetmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılın Eylül – Aralık döneminde gerçekleştirilen, Shell Select misafirlerinin deli2go sandviçlerini satın alarak dahil olabildiği çekiliş kampanyasının talihlisi, BMW 4 Serisi Coupé aracına kavuştu. Borusan Avcılar'da düzenlenen törende Shell & Turcas Akaryakıt Dışı Ürün ve Hizmetler Direktörü Teoman Özben, BMW 4 Serisi Coupé'nin anahtarını çekilişin kazananı Aykut Güney’e teslim etti.

Çekilişinin kazananı

Çekilişinin kazananını ödülüyle buluşturmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Özben talihliyi tebrik ederken, "Türkiye'deki 1000’i aşkın istasyonumuzda her gün 1 milyondan fazla misafirimize yakıt ve yakıt dışı ürün ve hizmetler sunuyoruz. Shell Select Marketlerde, özellikle kendi markamız olan ‘deli2go’ ürünleri misafirlerimiz tarafından çok beğeniliyor. Bu ürünlerden Shell’e özel reçeteyle hazırlanan patentli deli2go sandviçlerimiz öne çıkıyor. Sandviç ürün gamımızı içerik, ambalaj ve lezzet çeşitliliği anlamında sürekli yeniliyoruz. Bunlara ek olarak; simit, tereyağlı kruvasan, gül böreği, rulo börek ve tatlı çörek de Shell Select Marketlerde satışa sunulan lezzetler arasında. Sağlıklı tercihler arayan misafirlerimiz için de soğuk sıkım meyve suları, meyve salatası, granolalı yoğurt, salata, kuruyemiş ve kurutulmuş meyve atıştırmalıkları gibi alternatifler sunuyoruz. Son dönemde misafirlerimizin beğenisine sunduğumuz Türk damak zevkine uygun birçok yeni ürünümüz de bulunuyor. deli2go çiğ köfte ve son dönemde marketlerimizde yer verdiğimiz deli2go Beyoğlu Çikolatası bu ürünlerden birkaçı. Bunun dışında son olarak raflarımıza yeni koyduğumuz sıcak sandviçlerimizde müşterilerimizin büyük beğeni ile tükettiği ürünler arasında yer alıyor. deli2go markalı sıcak sandviçlerimizin arasında; kavurma, acuka ve jambon bazlama, kaşarlı ve sucuklu tost, mozarella domates focaccia, pesto tavuk panini ve salsa tavuk wrap bulunuyor. Shell & Turcas olarak, misafirlerimize hem sabah hem öğlen hem de iş dönüşü saatlerinde tercih edebileceği birbirinden lezzetli sıcak sandviç alternatifleri sunuyoruz." dedi.

Çekilişin ödülü olan BMW 4 Serisi Coupé otomobilin kazananı Aykut Güney ise mutluluğunu paylaşırken, "Akaryakıt almak için Shell istasyonlarına gittiğimde Shell Select marketlerine de mutlaka uğrarım. deli2go sandviçleri alışverişlerimde her zaman en çok tercih ettiğim ürün oldu. Çekilişten haberdar olduğumda şansımı denemek istedim. deli2go alışkanlığımın BMW 4 Serisi Coupé'ye dönüşmesi benim için sürpriz oldu, çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AEDAŞ yeni çalışma saatleri duyurusu yaptı...
AEDAŞ yeni çalışma saatleri duyurusu yaptı...
'Yılın Müşterisi' ödülü 8.kez Aksa'nın
'Yılın Müşterisi' ödülü 8.kez Aksa'nın