Esnafa İNDİRİMLİ elektrik verecek

Esnafa İNDİRİMLİ elektrik verecek

11 Mart 2020 - 10:53

 

Enerji Ekonomisi - Aksa Elektrik, hizmet verdiği dokuz ilde esnafa ve ticaret odalarına özel indirimli elektrik tarifesi uygulamaya başladı. Meslek örgütleri ile yapılan iş birliğiyle, Aksa Elektrik’in hizmet bölgesinde bulunan odalar indirimli elektrik kullanabilecek.

Çoruh Bölgesi’nde Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de; Fırat Bölgesi’nde ise Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de yaklaşık 2.2 milyon aboneye elektrik tedariki sağlayan Aksa Elektrik, hizmet bölgesi içerisinde gerçekleştirdiği anlaşmalarla esnafa indirimli elektrik sunmaya başladı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ve Sanayi ve Ticaret Odaları ile yaptığı anlaşmalarla üyelere özel tarife sunan Aksa Elektrik; Rize, Malatya, Elazığ, Giresun ve Artvin’de geçtiğimiz günlerde indirimli elektrik sunmaya başladı.

Esnafa özel fiyatlar farklı illerde devam edecek

Önümüzdeki günlerde Gümüşhane, Trabzon, Tunceli ve Bingöl’deki esnafa özel olarak da indirimli elektrik fırsatı sunmaya hazırlanan Aksa Elektrik, böylece hizmet bölgesindeki ticarethaneleri indirimli elektrikle buluşturmuş olacak.

Aksa Elektrik’in oda üyelerine özel hazırladığı indirimli elektrik fırsatlarından yararlanmak isteyen ticarethane aboneleri, üye oldukları oda belgeleriyle kendilerine en yakın Aksa Elektrik Müşteri Hizmet Merkezlerinden işlemlerini kolayca yaptırarak indirimli elektriği kullanabiliyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TABGİS: Akaryakıt indirimi dağıtıcıların kendi paylarından karşılanmalı
TABGİS: Akaryakıt indirimi dağıtıcıların kendi paylarından...
Yenilenebilir yakıt geliştirmek için iş birliği yaptılar!
Yenilenebilir yakıt geliştirmek için iş birliği yaptılar!