Aygaz Türkiye'nin 'En İyi İş Yerleri' Arasında!

Aygaz Türkiye'nin 'En İyi İş Yerleri' Arasında!
19 Nisan 2021 - 10:50

- Şirket içinde yenilikçi bakış açısını yaygınlaştırarak kurum içi girişimcilik ve yetenek yönetimine verdiği önemle çalışanlarını en değerli kaynağı olarak gören Aygaz, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yatırım danışmanlığı şirketi Kiencentric 2020 yılı araştırmasında “Türkiye’nin En İyi İşyerleri” arasına girerek ‘Best Employer Ödülü’nü almaya hak kazandı. Aygaz, aynı başarıyı 2019 yılında da göstererek ‘Türkiye’nin En İyi İşyerleri’ arasında yer almıştı.
 

AYRINTILAR!

İstanbul, 19 Nisan 2021 - Türkiye’nin lider LPG şirketi Aygaz, üst üste ikinci kez “Türkiye’nin En İyi İşyeri” ödülüne layık görüldü. Dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketi Kincentric tarafından yapılan araştırmanın 14’üncüsü sonuçlandı. Çalışan değerlendirmeleriyle işyeri mükemmelliğinin ölçümlendiği araştırma, bu yıl 40 farklı sektörde 350 şirket arasından belirlenen 200 şirket üzerinden gerçekleştirildi

Şirket içinde yenilikçi bakış açısını yaygınlaştırarak kurum içi girişimcilik ve yetenek yönetimine verdiği önemle çalışanlarını en değerli kaynağı olarak gören Aygaz, ‘Çalışan Bağlılığı’ ile elde etmiş olduğu ‘Bağlı Kılan Liderler’, ‘Çeviklik’, ‘Yetenek Odağı’ endeks skorlarından en az ikisinde pazarın üst çeyreğinde yer alarak, “Türkiye’nin En İyi İşyeri”, Kincentric Best Employer Ödülü’ne layık görüldü. Aygaz, aynı başarıyı 2019 yılında da göstererek, “Türkiye’nin En İyi İşyerleri” arasında yer almıştı. 

En İyi İşyerleri Programı (Best Employers), dünya genelinde 20 yıldır 78 farklı pazarda uygulanıyor. Türkiye’de ise 2006 yılından bu yana uygulanan program, en geniş katılımlı işyeri araştırması konumunda bulunuyor.

Enerji Ekonomisi


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum