Reklam

Teksan Ailesi - Hande Birsay ile ebeveynlik klişelerine #hihieved dedi!

Teksan Ailesi - Hande Birsay ile ebeveynlik klişelerine #hihieved dedi!
12 Mayıs 2021 - 11:10

- Teksan, pandemi nedeni ile tam kapanmaya denk gelen bu yılki Anneler Günü’nü çalışanlarının yüzünü gülümsetecek online bir etkinlikle kutladı. Instagram’da @hihieved hesabında yaptığı ebeveynliğe dair ironi dolu paylaşımlar ve alanının en çok satan kitabı “Emiyor mu? Mükemmel Annelik Beni Teğet Geçti” ile tanınan Hande Birsay ile buluşan Teksan Ailesi, keyifli zaman geçirdi.
 

Tüm faaliyetlerinde “Önce İnsan” diyen Teksan, pandemi döneminden belki de en çok etkilenen çalışan annelerin yüzünü gülümsetecek online bir etkinliğe imza attı. İşlerin, okulların eve taşındığı bu dönemde en çok anneler yoruluyor. Zaman zaman her şeyin iç içe geçtiği pandemi günlerinde durup soluklanmak ve “mükemmellik” baskısından sıyrılmak gerekiyor. Teksan, bu yılki Anneler Günü’nde paylaşmanın ve kadın dayanışmasının gücünü hatırlatan güzel bir etkinliğe imza attı. 


“Emiyor mu? Mükemmel Annelik Beni Teğet Geçti”


Teksan’ın düzenlediği online etkinliğe konuşmacı olarak katılan Hande Birsay, ebeveynlik yolculuğunda büyük konuşup başına gelenleri esprili bir dille anlattığı “@hihieved” isimli Instagram hesabından ve “Emiyor mu? Mükemmel Annelik Beni Teğet Geçti” kitabından alıntılar da yaptığı keyifli geçen sohbette mükemmel olma çabasının kadınlara yüklediği zorluklara dikkat çekti.

Hande Birsay, Teksan’ın, “Güvenilir Güç Her Zaman Yanınızda” sloganına ve marka vaadine gönderme yaparak ebeveynliğin de kesintisiz enerjiye, güçlü bir bağa ve sonsuz bir güvene dayandığını belirtti. 


Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum