Solar İstanbul 2020’den verimli ve planlı...

Solar İstanbul 2020’den verimli ve planlı...

03 Mart 2020 - 11:43
 

Uluslararası güneş teknoloji yol haritası ve Türkiye bağlantısından güneş enerjisindeki yeni iş model ve pazarlarını geniş kapsamda ele alacak olan Solar İstanbul Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı, ziyaretçilerine ikili görüşmeler yapabilmesi için özel bir altyapı geliştirdi.

11 – 13 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan konferansta ziyaretçi ve katılımcı olmak isteyenler öncelikle www.solaristanbul.com.tr adresini ziyaret ederek, online kayıt işlemini tamamlıyor. Bu işlem sonrasında online giriş kartı hem SMS hem e-mail ile ulaşan kullanıcılar, konferansta ayrıca ikili iş görüşmesi yapmak istiyorsa bu görüşmeleri de özel “B2B Platformu” üzerinden, konferanstan önce organize edebiliyor.

Planlı ve verimli görüşmeler için özel sistem: Solar İstanbul B2B Platformu
 

Katılımcı şartı aranmayan özel sistemde, fuarı sadece ziyaret edecek kurum veya kişiler platforma ayrıca üye olarak kendilerine özel profilleri oluşturup, ikili görüşmelerini planlamaya başlayabiliyor.

Solar İstanbul 2020’nin Enerji Bakanlığı’nın üst düzey temsilcilerinin beklendiği açılışına, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş, GÜYAD Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği Başkanı Cem Özkök, GENSED Güneş Enerjisi Sanayicileri Derneği Başkanı Halil Demirdağ ve Onursal Başkanı Prof. Dr. Şener Oktik ve Günder Başkanı Kutay Kaleli de katılacak.

Özel platforma kayıt ve görüşme organizasyonu için ön hazırlık imkanı sunan B2B platformu fuar öncesi kapanacak olup kayıt yaptırmak isteyenler şu bağlantıyı www.solaristanbul.com.tr/b2b/ ziyaret edebiliyor.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
52 HES devreye girdi!
52 HES devreye girdi!
TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ alan ilk elektrik dağıtım şirketi oldu!
TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ alan ilk elektrik dağıtım...