Shell&Turcas'dan 1,5 Milyon TL değerinde yakıt...

Shell&Turcas'dan 1,5 Milyon TL değerinde yakıt...
07 Temmuz 2020 - 13:26

Shell&Turcas, yeni normale alışmaya çalıştığımız bu dönemde de misafirlerini yalnız bırakmayarak toplamda 1,5 milyon TL değerindeki akaryakıt kampanyasını hayata geçiriyor.

AYRINTILAR

Enerji Ekonomisi Shell&Turcas, yeni normale alışmaya çalıştığımız bu dönemde de misafirlerini yalnız bırakmayarak toplamda 1,5 milyon TL değerindeki akaryakıt kampanyasını hayata geçiriyor.

İstasyonlarında, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini daima en ön planda tutan Shell&Turcas, misafirlerini, alışmaya çalıştığımız ‘yeni normal’ dönemde de yalnız bırakmıyor. Evlerimizden çıkıp, harekete geçtiğimiz, geleceğe daha umutlu baktığımız bu günlerde, Shell&Turcas, toplamda 1,5 milyon TL değerinde hediye yakıt kampanyasını hayata geçiriyor.

1 Temmuz 2020-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile her ay 2.500 kişi, toplamda ise 15.000 kişi 100 TL değerinde Shell Club Smart puan kazanabilecek. Tek seferde 60 TL ve katlarında akaryakıt ya da oto gaz alımlarında kampanyaya katılma hakkı kazanılabilecek.

Daha Sağlıklı Bir Yolculuğa

Shell&Turcas, misafirlerinin yeni normal dönemde yalnızca hediye yakıt kampanyasıyla değil istasyonlarda aldığı önlemlerle de yalnız bırakmıyor. Misafirlerinin, zamanlarını verimli kullanmalarına yardımcı olup, hayatlarını kolaylaştırmak ve yolculuklarını daha iyi hale getirmek için çalışan Shell&Turcas, ULV cihazlarla dezenfekte edilen istasyonlarında, alışverişten akaryakıta tüm ihtiyaçlara temassız ve hijyenik çözümler sunuyor.

Her istasyonda bulunan ve yalnızca temizlikten sorumlu olan personeller hem istasyonun hem de tuvaletlerin temizliğinin 7/24 güncel kalmasını sağlıyor. Sosyal mesafenin sağlanması için gerekli işaretlendirmeler yapılan istasyonlar periyodik olarak dezenfekte ediliyor. Market bölümünde ise, misafirlerin isteğine göre el dezenfektanları, anti bakteriyel kolonyalı mendiller ve kolonya çeşitleri sunuluyor. Akaryakıt ünitelerinde çalışan personellerin maske ve siperlik takma zorunluluğunun yanı sıra belli istasyonlarda dileyen misafirler araçlarını ozon teknolojisiyle dezenfekte edebiliyor.

 


Bu haber 1114 defa okunmuştur.