Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu!

Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu!

15 Ocak 2020 - 13:55 - Güncelleme: 15 Ocak 2020 - 16:11

Enerji Ekonomisi - Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu...

Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökhan İşbitiren atandı. Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric; Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökhan İşbitiren’in atandığını duyurdu.

Gökhan İşbitiren kimdir?

İşbitiren 2006-2008 yılları arasında Aselsan'da yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. 2008 yılında Schneider Electric Fransa'da yazılım mühendisi olarak görev almaya başladı ve daha sonra proje müdürü olarak 2013 yılına kadar çalışmalarını sürdürdü. 2013'te Schneider Electric Türkiye'de göreve başladı ve sırasıyla iş geliştirme, satış müdürlüğü ve pazarlama müdürlüğü gibi rollerde yer aldı. Aralık 2018 itibari ile Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörü olarak Schneider Electric Türkiye'de çalışmaya devam etmiştir. Ocak 2020’de Türkiye, Orta Asya ve Pakistan bölgesinden sorumlu Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

2006 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan İşbitiren, bu süreçte eğitiminin 1 yılını Amerika’da Boston Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2009 yılında ODTÜ’ de aynı bölümde yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2017 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi'nde Ekonomi ve Finans alanında yüksek lisans derecesi almaya hak kazanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BUGÜN:'Enerji Yoksulluğu Kavramı ve Literatür Gelişimi'
BUGÜN:'Enerji Yoksulluğu Kavramı ve Literatür Gelişimi'
'Enerji iş kolumuz: Banka dışı portföyümüz içerisindeki en yüksek değeri...'
'Enerji iş kolumuz: Banka dışı portföyümüz içerisindeki en...