Schneider Electric, Arena Bilgisayar ile Distribütörlük...

Schneider Electric, Arena Bilgisayar ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

18 Mart 2020 - 16:27

Enerji Ekonomisi - Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric’in 2007’de bünyesine kattığı, güvenilir güç ve fiziksel IT altyapısında yaklaşık 40 yıllık küresel tecrübeye sahip markası APC, Türkiye’deki faaliyetleri kapsamında önde gelen teknoloji ürünleri tedarikçi ve tedarik zinciri yönetimi sağlayıcılarından Arena Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

APC by Schneider Electric

Dünya çapında ilklere imza atan yenilikçi çözümleri ile kesintisiz güç kaynaklarından, hassas soğutma cihazlarına, kabinlerden veri merkezi yönetim yazılımına kadar çok geniş bir ürün gamına sahip. Anlaşma kapsamında Arena Bilgisayar, Türkiye’de güç ve IT altyapılarında dönüşüm yaratan bu ürünleri 10.000'in üzerinde aktif satış noktasıyla son kullanıcılarla buluşturacak. Veri merkezi aktif elemanları olan server, storage ve network ekipmanlarının yanı sıra tüm APC Data Center alt yapı ürünlerini de portföyüne ekleyerek, veri merkezleri için uçtan uca çözüm sunacak.

1991'de İstanbul'da kurulan ve 400’ü aşkın 

Dünya markasının temsilciğini üstlenen Arena Bilgisayar, Türkiye'nin önde gelen teknoloji ürünleri tedarikçi ve tedarik zinciri yönetimi sağlayıcılarından biridir.

Yeni anlaşma kapsamında APC by Schneider Electric ürünlerini 7x24 erişim imkanları, fiyat ve ödeme esneklikleri, lojistik, teknik danışmanlık ve destek hizmetleri ile güçlü bir değere dönüştürecek. Bu stratejik iş birliği ile iki şirket, müşterilerinin IT gereksinimlerine özel ve farklı yaklaşımlar oluştururken, geniş partner ağı ile hızlı bir operasyonel süreç sağlayacak. Tüm dağıtım kanallarındaki tedarikçi ve iş ortaklarının işlerini geliştirmelerine ve müşterilerinin ihtiyaç duydukları en yeni teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşabilmelerine olanak sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EPDK Kurul Kararı: Dengeleme...
EPDK Kurul Kararı: Dengeleme...
Tüpraş destek verdi!
Tüpraş destek verdi!