Tozlu.com TR
Nike TR
Woohoobox TR
Aliexpress TR

​Mitsubishi Electric - EMO İzmir Şubesi iş birliği: webinar dizisinde mühendisler ve öğrenciler buluşacak

​Mitsubishi Electric - EMO İzmir Şubesi iş birliği: webinar dizisinde mühendisler ve öğrenciler buluşacak
24 Kasım 2020 - 10:27

-Mitsubishi Electric, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi iş birliğiyle gerçekleştireceği webinar dizisinde mühendisler ve öğrencilerle buluşacak.

-Ayrıntılı bilgi ve kayıt için TIKLAYINIZ 

AYRINTILAR

Enerji Ekonomisi - 
“Evden uzaya” kadar çok sayıda sektörde ileri teknoloji çözümleriyle dikkat çeken Mitsubishi Electric, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) iş birliğiyle düzenlediği webinarlara EMO İzmir Şubesi ile devam ediyor. İşletmelerin üretim hatlarının dijitalleşmesini ve bu sayede akıllı üretime geçmelerini sağlayan Mitsubishi Electric; düzenlenecek online seminerlerde “İleri Robot Teknolojileri”, “MAPS – SCADA & Enerji İzleme”, “Yapay Zeka Uygulamaları-Nesnelerin İnterneti, Fabrikaların Dijital Dönüşümü Kapsamında Akıllı Fabrikalar” başlıklı sunumlarla alanındaki öncü teknolojik gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak. Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri yöneticilerinin sunumlarıyla 25 Kasım’da başlayacak seminerler, 2 Aralık ve 16 Aralık tarihlerinde de ücretsiz ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleşecek.

Türkiye’deki sanayiciler ve alt yapı projeleri için

Türkiye’deki sanayiciler ve alt yapı projeleri için iddialı bir çözüm ortağı olduğu dijital dönüşüm alanında önemli yatırımlar ve çalışmalar hayata geçiren Mitsubishi Electric, pandemi döneminde ülkenin dört bir yanındaki paydaşlarıyla olan iletişimini dijital platformlar üzerinden sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) iş birliğinde “Dijital Fabrikalar Zamanı” konseptiyle İstanbul ve Trabzon Şubeleri ile webinarlar düzenleyen Mitsubishi Electric, şimdi de EMO İzmir Şubesi ile düzenlenecek online etkinliklerde katılımcılarla buluşacak. Online seminerlerin ilkinde 25 Kasım 2020 tarihinde, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Robot Ürün Yönetimi Takım Müdürü Necmi Ömerdedeoğlu “İleri Robot Teknolojileri” konusunu ele alacak.

EMO İzmir Şubesi işbirliği ile düzenlenecek webinarların ikincisi 2 Aralık Çarşamba günü Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümü MAPS Ürün Yönetimi Yetkilisi Burcu Çöpür’ün katılımıyla “MAPS – SCADA & Enerji İzleme” başlığıyla gerçekleşecek.

Mitsubishi Electric Türkiye

Webinarlar, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Departman Müdürü Tolga Bizel’in 16 Aralık Çarşamba günü gerçekleştireceği “Yapay Zeka Uygulamaları-Nesnelerin İnterneti, Fabrikaların Dijital Dönüşümü Kapsamında Akıllı Fabrikalar” konulu sunumla sona erecek.

Sanayi 4.0’a dijital fabrika konsepti e-F@ctory ile yanıt veren Mitsubishi Electric, yönetimden üretim katına kadar tüm fabrika katmanlarını optimize etmek için ileri teknolojileri kullanan bu konseptle üreticilerin küresel rekabette öne çıkmasına imkan tanıyor. Tescilli yapay zeka (AI) teknolojisi “Maisart” ile şirketlerin yapay zekadan yüksek fayda sağlamaları için çalışan Mitsubishi Electric; robotlar, gömülü bilgisayar sistemleri ve akıllı PLC’ler başta olmak üzere tüm yeni nesil otomasyon çözümleriyle üretimde maliyetleri minimuma indirirken verimliliği maksimuma çıkarıyor. Dijital fabrikalarla Türk sanayicilerini geleceğe hazırlayan Mitsubishi Electric’in inovatif teknolojilerini paylaşacağı webinarlar ile ilgili bilgilere Mitsubishi Electric Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.