Mercedes - Benz Otomotiv: Başvuru süresi uzatıldı!

Mercedes - Benz Otomotiv: Başvuru süresi uzatıldı!
02 Mayıs 2021 - 15:11
Mercedes - Benz Otomotiv, konuyla ilgili yeni bilgi paylaşımı yaptı: 'Mercedes-Benz StartUP başvuruları için son teslim süresini uzattık. Yoğun ilginize teşekkür ederiz'.
 
Sen de benim bi’ fikrim var diyorsan hemen başvurabilirsin!

NELERİ DESTEKLİYORUZ ?

  1. Topluma ve çevreye faydalı, pozitif sosyal etki yaratan;
  2. Teknolojiyle bağ kuran;
  3. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından bir veya birkaçına katkıda bulunan;
  4. Fikir aşamasını geçmiş, iş planı netleşmiş, prototipi üretilmiş ya da prototip planı hazır; bir startup’ım var diyorsan hemen başvur!
 
- Başvuru linki: https://istanbul.impacthub.net/MBStartUP/


- Son başvuru: 07.05.2021

AYRINITLAR!

BİZE STARTUP’INI SÖYLE, SANA DESTEĞİNİ VERELİM...

'Mercedes-Benz olarak Türkiye’nin ve dünyanın sürdürülebilir kalkınmasının, doğaya ve topluma faydalı, yenilikçi, teknoloji ile bağı olan fikirlerin yeşerip büyümesiyle mümkün olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz bu güvenle ülkenin dört bir yanındaki yaratıcı zihinleri ödüllendiriyoruz.

İlk adımlarını Mercedes-Benz’in 50. yılı olan 2017 yılında attığımız Mercedes-Benz StartUP’ın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştiriyoruz.

Bugüne kadar iş geliştirme eğitimleri, atölye çalışmaları, para ödülü, ulusal ve uluslararası network geliştirme gibi farklı yollarla 150’nin üzerinde startup’ı destekledik. Bu yıl da hayatı kolaylaştıran; sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’ndan bir veya birkaçına katkıda bulunan, topluma ve çevreye fayda sağlayan, teknolojiyle bağı olan iş planı ve prototipi hazır startup’ları desteklemeye devam ediyoruz!

Mercedes-Benz StartUP, bu yıl ilk üç startup’ı Ulaşım Çözümleri, Sosyal Fayda ve Jüri Özel Ödülü kategorilerinde ödüllendiriyor!

Sosyal Fayda kategorisinin değerlendirilmesinde; COVID-19 pandemisinin yıkıcı etkilerinin yaralarını, çevreye duyarlı bir şekilde onarmayı hedefleyen Green Recovery alanında çalışan startuplara öncelik verilecektir.

Aynı zamanda seçilen ilk 10 startup’ın tümü ise, Impact Hub İstanbul’un kendilerine özel tasarladığı StartUP Boost gelişim programı ve Avrupa startup ekosistemini tanıma imkanı bulacakları Almanya Girişim Ekosistemiyle yakından iletişim kuracakları modüle katılmaya hak kazanıyor.

Bu yıl ilk defa ilk 10 startup, Mercedes-Benz yöneticilerinden kendi ihtiyaçlarına yönelik kurgulanmış birebir mentorluk desteği alıyor.'


Enerji Ekonomisi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum