Tozlu.com TR
Nike TR
Woohoobox TR
Aliexpress TR

Kredi Kayıt Bürosu düzenliyor: Üniversite öğrencilerine yönelik - Yarışma

Kredi Kayıt Bürosu düzenliyor: Üniversite öğrencilerine yönelik - Yarışma
11 Ocak 2021 - 10:22 - Güncelleme: 11 Ocak 2021 - 12:20

-Kredi Kayıt Bürosu tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen, üniversite öğrencilerine yönelik ilk ve en uzun soluklu proje fikirleri yarışması olan ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’ sosyal inovasyon proje fikirleri yarışmasının son başvuru tarihi, öğrencilerden gelen yoğun ilgi üzerine 25 Ocak 2021 tarihine kadar uzatıldı.

AYRINTILAR!

Kredi Kayıt Bürosu tarafından düzenlenen çağdaş, yaratıcı ve topluma değer katmayı hedefleyen genç yeteneklerin inovatif fikirleriyle başvuracağı Sosyal İnovasyon Proje Fikirleri yarışması “Hayal Edin Gerçekleştirelim” yarışmasının son katılım tarihi, üniversitelilerden gelen yoğun ilgi üzerine 25 Ocak 2021 tarihine kadar uzatıldı. 

 Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimi gören öğrencilerinin yanı sıra yurt dışında üniversite öğrenimi gören öğrencilerin de katılabileceği yarışmada, finansal teknoloji, sağlık ve tarım alanlarında hazırlanan inovatif projeler yarışıyor. Hayal Edin Gerçekleştirelim yarışmasının seçkin jürisinde Oyuncu/Senarist/Yazar Can Yılmaz, Gazeteci/Televizyon Programcısı/Ekonomist Cem Seymen, Gazeteci/Yazar/Öğretim Görevlisi Fatoş Karahasan, İletişim Uzmanı/Danışman/Eğitimci Fügen Toksü, Sivil Toplum Gönüllüsü İbrahim Betil, İş Kadını/Sosyal Girişimci Özlem Denizmen ve Gazeteci Yasemin Salih yer alıyor.

İnovatif düşünen kazanacak

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan üniversitelerden oldukça ilgi gören Hayal Edin Gerçekleştirelim sosyal inovasyon proje fikirleri yarışmasına öğrencilerin yoğun ilgisi devam ediyor.

Birbirinden değerli projeler içerisinden ön elemeyi geçerek ilk 100’e kalan yarı final adayları ‘Girişimciye Dönüş Programı’na dahil olurken, program içerisinde finale kalan ilk 10 proje KKB yöneticilerinden oluşan mentorlardan projelerini geliştirmek üzere destek alarak fikirlerini olgunlaştırıyorlar. Finalist öğrencilerin sunumları ise HEG’in jüri üyeleri tarafından değerlendiriliyor. Kazanan öğrencileri ise 30 bin TL birincilik ödülü, 20 bin TL ikincilik ödülü, 15 bin TL üçüncülük ödülü ve 10 bin TL Findeks özel ödülü bekliyor. Finale kalan diğer proje sahipleri ise, bin TL değerinde Jüri Özel ödülü ve girişimcilik programını tamamlayarak sertifika alma imkânına hak kazanıyor. 

BAŞVURU

Tüm katılımcılar bireysel veya grup başvurularını, 25 Ocak 2021 tarihine kadar www.hayaledingerceklestirelim.com web sitesi üzerinden yapabilir, tüm detaylara yarışma web sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilirler.

Enerji Ekonomisi


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.