Hilti yarının dünyasını şekillendiren yeni teknolojilerin lansmanını yaptı

Hilti yarının dünyasını şekillendiren yeni teknolojilerin lansmanını yaptı
14 Haziran 2021 - 16:34

-Geleceği referans alan bakışaçısının yanı sıra yenilikçi ürün, servis ve yazılımlarıyla inşaat sektörüne çoksayıda ilki kazandıran Hilti, satış ekibine özel olarak düzenlediği geleneksel“Marketing Wave” etkinliği ile piyasaya çıkacak teknolojilerinin lansmanınıyaptı. Ar-Ge temelli yeni ürünleriylefark yaratmaya devam edeceklerini ifade eden Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Özgecan Işıltan, markanın ileri teknoloji ürünlerine ekolarak geliştirdiği çözümlerle de uluslararası pazara güç katmayı sürdüreceğinisöyledi.

Yeniteknolojilerle sektörü domine ediyor

Yarının dünyasınışekillendiren teknolojileri bugünün iş yapış şekillerine entegre ettiklerini belirten Özgecan Işıltan; “Hilti olarak operasyonel süreçleri hızlandıracakbirçok yeniliğe imza atmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Şirketimiziçin geleneksel hale gelen “Marketing Wave” etkinliğinin bu ayağında yeni ürünlerimizintanıtımını gerçekleştirdik. Bunlardan ilki olan Hilti MT Modüler Kanal Sistemleri,en hafif yüklerden en ağır yüklere kadar entegre portfolyo sağlayarak tümaskılama ve destek sistemlerini bir arada sunuyor. Bir diğer teknolojimiz RE500 V4Kimyasal Dübel, yenilenmiş ETA onayı ve EOTA TR069 ile rijitfiliz ekimi bağlantılarını çözme imkanı sağlıyor. Pazarın en güçlüsü olan SD 5000 A22 YeniJenerasyon Akülü Vidalama Makinesi, hassas vidalama işlerini kolaylaştırmakiçin daha ergonomik tetik ve elektronik fren özellikleriyle dikkat çekiyor.Piyasanın en hafifi TE 500 Kırıcı, kompakt tasarımı ile maksimum performans ve yüksekmanevra kabiliyeti sunuyor. DD 150-U Karot Makinesi ise hem el karotu olarakhem stand ile kullanılabiliyor. 12-162 mm arasında geniş bir çap aralığındadelim yapabiliyor. Aynı zamanda vakum tablası ile sabitleme kolaylığı sağlarkenözel standı ile açılı delim yapma olanağı sağlıyor” dedi.

ON!Track 3.0 şimdi çokdaha kullanıcı dostu

İnşaat profesyonellerinin enbüyük sorunlarından biri olan ekipman yönetimi için ON!Track teknolojisini geliştirdikleriniaçıklayan Işıltan; “Marketing Wave’de üçüncü jenerasyonunun lansmanınıgerçekleştirdiğimiz bu teknoloji, kullanıcı dostu ara yüzü ile dikkat çekiyor. Özeltakip gerektiren konular için ana sayfada farklı tablolar oluşturulabilenteknoloji, ekipmanların maliyet raporlamalarının artık günlük, haftalık veaylık olarak takip edilmesine olanak tanıyor. Sarf malzemelerinin takibindegirilen tüm satın alma bilgilerinin görüntülenebilmesi ve raporlanmasınıkolaylaştıran ON!Track 3.0; ekipman, sarf malzemesi, belgeler gibi takip veraporlama gerektiren birçok konu için günlük, haftalık, aylık ve yıllıkraporların ayarlanan tarihlerde otomatik olarak ilgili kullanıcılara mailyoluyla iletilmesini sağlıyor. Ağkurulması ve ekipmanlara Bluetooth takılması durumunda Gateway sistemi ileekipmanların lokasyonlar arası transferi için manuel takibe gerek kalmıyor.Ekipmanlar, tanımlanan akıllı etiketlerin yardımı ile lokasyon değişikliklerinikendisi gerçekleştiriyor. En önemlisi de ERP sistemlerinin ON!Trackentegrasyonu artık mümkün hale geliyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Enerji Ekonomisi


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum