Evinize en uygun klima ve kombiler bir adım mesafenizde...

Evinize en uygun klima ve kombiler bir adım mesafenizde...
19 Temmuz 2021 - 11:44

- İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Alarko Carrier ürün portföyünde bulunan, Toshiba, Alarko ve Carrier marka split klima ile Alarko ve Wolf marka kombi modelleri için uzaktan görüntülü keşif ve tanıtım hizmeti vermeye başladı.
 

AYRINTILAR

67 yıldır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Alarko Carrier, müşterilerine istediği mekana en uygun ürün modelini, uzaktan görüntülü hizmet alarak tanıma fırsatı sunuyor. Hizmeti deneyimlemek isteyen kullanıcılar, hafta içi çalışma saatleri içerisinde www.alarko-carrier.com.tr ve www.toshiba-klima.com.tr web sayfalarından, ev konforunda ve güvenli bir şekilde kendilerine uygun saatte randevu alabiliyorlar.

 

Kullanıcılar, talep edilen randevu saatinde

Akıllı cep telefonlarına iletilen bir link yardımıyla uzaktan görüşmeye başlayabiliyorlar. Alarko Carrier’ın konusunda uzman personeli   i; ürünlerin sergilendiği bir salonda, kullanıcıların talep ettikleri randevu saatinde görüntülü olarak karşılayarak tüm soruları yanıtlıyor. Ayrıca ürünlerin sergilendiği salonda uzman personel, ihtiyaçlara yönelik ürünlerin seçilmesinde de destek oluyor.

Uzaktan görüntülü hizmet sayesinde kullanıcılar istediği ürüne kısa sürede ulaşarak zamandan da tasarruf edebilecekler.

Enerji Ekonomisi


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum