Enerjide Ar-Ge Çalıştayı için son kayıt tarihi 9 Aralık:...

Enerjide Ar-Ge Çalıştayı için son kayıt tarihi 9 Aralık: KATILIM ÜCRETSİZ

03 Aralık 2019 - 13:01 - Güncelleme: 03 Aralık 2019 - 13:13

Son başvuru tarihi 9 Aralık

“4. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı”na katılım için son başvuru tarihi, 9 Aralık Pazartesi olarak belirlendi. Çalıştaya ilişkin kayıt ve program bilgileri ile başvurular, www.elderargecalistayi.info adresinden yapılabilecek. Katılım ve başvurular ücretsiz olacak.

AYRINTILAR

Enerji Girişimcileri Ar-Ge Çalıştayında buluşuyor. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı için son kayıt tarihi 9 Aralık. ELDER tarafından EPDK koordinatörlüğünde 18-19 Aralık tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan ‘4. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı’na’ katılım için son başvuru tarihi, 9 Aralık Pazartesi olarak belirlendi. 

Çalıştaya kaydolmak için başvurular “ www.elderargecalistayi.info ” adresinden yapılabilecek ve katılım ücretsiz olacak. 

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) koordinatörlüğünde Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) tarafından düzenlenen “4. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı” 18-19 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek. 

Açılış konuşmalarını, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz’ın, ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen’in ve Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan’ın yapacağı çalıştay; Türkiye’deki üniversiteleri, teknokentleri ve Ar-Ge şirketlerini elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleriyle buluşturacak. 

EPDK Ar-Ge Başarı Ödül Töreni 

Çalıştayın ilk günü, EPDK Ar-Ge Başarı Ödül Töreniyle başlayacak. Törende Ar-Ge alanında başarılı çalışmalara imza atmış elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleri ödüllendirilecek. Düzenlenecek panellerde Türkiye’nin enerjideki Ar-Ge vizyonu tartışılırken, gerçekleşen Ar-Ge projelerinin uygulama dönüşleri de değerlendirilecek. Katılımcılar, “Eurogia 2020 Vizyonu ve Fonları” hakkında bilgilendirilecekken, “İdeal Ar-Ge Merkezi Nasıl Olmalı” sorusunun yanıtı da Çalıştayda aranacak. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Ar-Ge Yaklaşım Belgesi değerlendirmeye açılacak

Çalıştayın ikinci gününde, ELDER’in Horizon 2020 kapsamında ortağı olduğu PeakApp projesine ilişkin sunum gerçekleştirilerek projenin uygulama örnekleri ve kullanıcı deneyimleri paylaşılacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın, enerji alanında sektör paydaşları ve kamunun araştırma ve geliştirme faaliyetlerini daha etkin koordine etmeye yönelik hazırladığı Ar-Ge Yaklaşım Belgesi, görüşe sunularak katılımcıların değerlendirmesine açılacak. 

EPDK&ELDER Utility Day’de sahne girişimcilerin 

“EPDK&ELDER Utility Day” girişimcilik etkinliği düzenlenerek başarılı fikirler ödüllendirilecek. Yarışmada ilk 3’e seçilen girişimcilerden birinciye 150.000-TL, ikinciye 100.000-TL ve üçüncüye 50.000-TL olmak üzere toplam 300.000 TL ödül verilecek. Etkinlikte, izleyici olarak yer alan potansiyel girişimciler ve yatırımcılar da yenilikçi fikir ve iş modellerinden haberdar olma ve yükselen girişimler ile tanışma fırsatı elde edebilecekler.

Son başvuru tarihi 9 Aralık

“4. Enerjide Ar-Ge Çalıştayı”na katılım için son başvuru tarihi, 9 Aralık Pazartesi olarak belirlendi. Çalıştaya ilişkin kayıt ve program bilgileri ile başvurular, www.elderargecalistayi.infoadresinden yapılabilecek. Katılım ve başvurular ücretsiz olacak.

Enerji Ekonomisi - 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akaryakıt şirketlerine uyarı!
Akaryakıt şirketlerine uyarı!
Ham petrol 40 dolara...
Ham petrol 40 dolara...