Doğal gaza kavuşuyor!

Doğal gaza kavuşuyor!

16 Mart 2020 - 11:45

Enerji Ekonomisi - Enerya, kentlerinde doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son olarak Aksaray Hürriyet Mahallesi’nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başlayan Enerya, herkesin doğal gaz konforunu yaşaması için çalışıyor.

 

Başkan Dinçer: Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi.

Aksaray Hürriyet Mahallesi’nde gerçekleştirilen temel atma töreninde konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Konforlu ısınmanın ve temiz havanın teneffüs edilmesi için Hürriyet Mahallesi’ne doğal gaz getirdik. Bunun için oldukça mutlu ve gururluyuz. Büyük gayretler sonucunda bunu başardık. Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi. Kendilerine de teşekkür ediyorum” diye konuştu. Konuşmasında vatandaşlara da seslenen Başkan Dinçer, “Enerya ile birlikte ortak çalışmamız sonucunda söz verdiğimiz gibi hizmeti getirdik, artık sıra sizin. Çalışmalarımız yerini bulursa, her eve, her sokağa doğal gaz gelecek.” dedi.

“Enerya olarak halkımıza nasıl daha iyi hizmet götürürüz diye düşünüyoruz”

Temel atma töreninde söz alan Enerya Aksaray İşletme Müdürü Taylan Ağca da, “Bir yıldır başkanımızla yoğun bir çalışma içindeyiz. Öncelikle 2020 yılının ilkbaharında Hürriyet Mahallesi’ni doğal gaza kavuşturacağız. Enerya olarak her zaman halkımıza nasıl daha iyi bir hizmet götürürüz diye düşünüyoruz, bunun için çalışıyoruz. Doğal gazın konforunun tüm Aksaraylılara ulaşmasını istiyoruz. Çünkü doğal gaz demek temiz hava, ısınmada konfor ve evin bütçesine katkı demektir” dedi.

 

Ayrıca temel atma töreninden sonra Başkan Evren Dinçer ve Taylan Ağca, yapım çalışmalarının devam ettiği sokaklarda çalışmaları kontrol ederek çalışanlardan bilgi aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ham petrol 40 dolara...
Ham petrol 40 dolara...
Akaryakıt şirketlerine uyarı!
Akaryakıt şirketlerine uyarı!