Aydem Enerji'nin "Hayat için Enerji" Temalı Reklam Filmi Yayında...

Aydem Enerji'nin "Hayat için Enerji" Temalı Reklam Filmi Yayında...
11 Ağustos 2020 - 18:00

Aydem Enerji ‘Hayat için Enerji’ reklam filmi ile elektrik enerjisinin yaşamımızdaki vazgeçilemez yerine dikkat çekiyor. Filmde, modern hayatın tamamen elektrik enerjisi üzerine kurulu olduğu vurgulanırken; her alanda bu enerjiye duyulan ihtiyaca değiniliyor.

Her bireyin günlük yaşamında böylesine eşsiz bir yer tutan elektriğin, varlığına duyulan alışkanlıkla aslında farkına varılmayan gizli bir kahraman olduğunun aktarıldığı reklam filminde, Aydem Enerji’nin bu alandaki faaliyetleri ile bireye ve topluma kattığı değer, duygulara dokunan bir bakış açısıyla sunuluyor.

Hayatımızın gizli kahramanı...

Aydem Enerji Kurumsal İletişim Grup Müdürü Sibel Helva reklam filmine ilişkin görüşlerini şöyle dile getirdi: “Elektrik enerjisinin yaşamsal öneme sahip olduğu bir gerçek. Aydem Enerji olarak elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında 40 yıldır çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Milyonlarca insanın hayatına dokunurken; bizden hizmet alan herkesin evlerinde sağlıklı, güvenli ve kesintisiz bir şekilde enerjiye ulaşmasını mümkün kılmak, fabrikaların ve iş yerlerinin üretimleri ile ekonomiye katkı sunmalarını sağlamak adına canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyoruz. Bu reklam filmimizle de yine ezber bozan bir yaklaşımla, görüp dokunamadığımız, adeta gizli kahramanımız olan elektrik enerjisinin yaşamın her alanındaki öneminin altını çizmek istedik. İşlerimizi kolaylaştıran, neredeyse her anımızda yararlandığımız elektriğin yeri doldurulamaz konumu ve değeri hakkında farkındalık oluşturmak hedefiyle, hayata dokunan ve enerji dolu bir yaklaşım ile ördüğümüz yeni reklam kampanyamızı kamuoyunun beğenisine sunduk. Bu filmle aynı zamanda, sektördeki köklü geçmişimizden edindiğimiz tecrübe ve birikimimiz üzerine inşa ettiğimiz, gelecek vizyonumuzu ifade eden yenilenmiş kurumsal kimliğimizi de kamuoyu ile ilk kez tanıştırma fırsatı yakaladık.”

Reklam kampanyasının fikri Innocean Worldwide Türkiye tarafından üretilirken; filmin yönetmenliğini daha önce birçok ulusal ve uluslararası markanın başarılı reklam çalışmalarına imza atmış bir isim olan Uygar Kutlu üstlendi. Prodüksiyonu Autonomy, müziği ise Cenk Çelebioğlu tarafından yapılan filmin çekimleri 5 günde tamamlandı.
Enerji Ekonomisi