Automechanika Istanbul için ÜCRETSİZ kayıt yaptırabilirsiniz - Akü'den elektrikli araçlara...

Automechanika Istanbul için ÜCRETSİZ kayıt yaptırabilirsiniz - Akü'den elektrikli araçlara...
27 Eylül 2020 - 16:32

Enerji Ekonomisi - Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı AutomechanikaIstanbul, Uluslararası “Body Shop” Sempozyumu IBIS ile işbirliği yapıyor. 2001yılından beri endüstri liderlerini en son trendleri takip etmeleri için biraraya getiren IBIS konferansları, sektördeki tüm oyunculara bir “network”oluşturma imkanı sağlıyor. Bu işbirliği ile Türk otomotiv endüstrisine bakım,onarım ve tamir alanlarında büyük katkı sağlanması hedefleniyor.

IBISConnect Turkey Online Etkinliği 7 Ekim'de gerçekleşecek

Automechanika Istanbul, 7 Ekim 2020 Çarşamba günü 10:00 - 13:00 saatleri arasında üçsaatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği‘ndeyer alacağını duyurdu. Etkinlik süresince Türkiye pazarının pandemik krizden nasıl kurtulduğu ve değişimlerinnasıl hızlandığı ele alınacak.

Türkiye, İngiltere ve ABD'den özel olarakseçilmiş uzmanlardan oluşan konuşmacılar, gerçekleşecek 25 dakikalık 6 ayrı ,kapsamlıoturumda, pazardaki ilgi çekici fırsatları değerlendirip, 2020/21 dönemi için yorumve öngörülerini paylaşacaklar. Otomotiv sektörü profesyonelleri, pandemisonrası dönemde online olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği‘nde bir araya gelecekler. Etkinliğe katılım göstermek isteyenziyaretçiler, ücretsiz kayıt işlemlerini tamamlayarak yeni iş bağlantılarıkurma şansı bulacaklar.

Ziyaretçiler Automechanika Istanbul fuarıile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak içinilk kez bir dijital ortamda yer alacak Automechanika Istanbul standını da ziyaretedebilecekler.

Partnerler & Destekleyenler:

AASA-Satış Sonrası Otomotiv Tedarikçileri Derneği, APRA - Otomotiv Parçaları Yeniden İmalatçıları Derneği, AKÜDER- Akümülatör ve Geri KazanımSanayicileri Derneği, ASA – OtomobilServis Ekipmanları Üretici ve İthalatçıları Derneği (Almanya), AUS Türkiye - Akıllı Ulaşım SistemleriDerneği, EGEA - Avrupa Garaj EkipmanlarıBirliği (Belçika), FIGIEFA –Otomotiv Yenileme Pazarı Distribütörleri (Belçika), HDMA – Ağır İş Aracı Üreticileri Birliği, Kompozit Sanayicileri Derneği, IBIS- Uluslararası Bodyshop Endüstrisi Sempozyumu, MEMA – Motor Ekipmanları Üreticileri Birliği, OAC - Denizaşırı Otomotiv Konseyi, OIB – Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği, OSS – Otomotiv Satış Sonrası Ürün veHizmetleri Derneği, TAYSAD – TaşıtAraçları Tedarik Sanayicileri Derneği, TEHAD-Türkiye Elektrikli ve Hibrit Araçlar Derneği, Türkiye’de İtalyan TicaretOdası Derneği, İTO – İstanbul Ticaret Odası, TOBFED- Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu, TOSFED - Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, , ZDK - Almanya Alman Motor Endüstrisi veTamir Federasyonu, KOSGEB - Küçük veOrta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı.