’ALTIN ÇEKÜL’ başvurular...

'ALTIN ÇEKÜL' başvurular...

07 Mayıs 2020 - 19:17

Katılım – Başvuru Şartları ve Değerlendirme: Türkiye’de yapı malzemesi üreten / temsil eden / ithal eden firmalar, ticari ürüne henüz dönüşmemiş safhada olan fikirler, pazarlama projeleri, mimari projeler, vb. ilgili kategorilerde yer alan ürünler “ALTIN ÇEKÜL”e başvurabilir.

Katılım ve değerlendirme kriterlerine ilişkin detaylar: https://www.altincekul.com/katilim 

Başvuru kitine erişim: https://www.altincekul.com/basvuru-bilgi

AYRINTILAR

2020 yılı itibariyle YAPI KATALOĞU çatısı altında 29. kez hayat bularak uluslararası arenaya taşınacak olan ‘ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’ için erken kayıt dönemi devam ediyor.

15 Nisan’da yapılan duyuruyla başvuruları almaya başlayan Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ve tek ürün ödül programına, 31 Mayıs’a kadar başvurarak erken kayıt döneminden faydalanmak mümkün.

Altın Çekül takviminde ‘Normal Dönem’ katılım 1 Haziran - 31 Temmuz 2020 ve ‘Geç Dönem’ katılım 1 Ağustos - 15 Eylül 2020 tarihleri olarak belirlenmiş. Ödül programı hakkında detaylı bilgiye https://www.altincekul.com/ web adresinden erişebilirsiniz.

“ALTIN ÇEKÜL”, TÜM DETAYLARIYLA 15 MAYIS CUMA

YAPI KATALOĞU Webinar Serisinin 13. Oturumu 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 11.00’da ALTIN ÇEKÜL Ödülleri kapsamında gerçekleştirilecek.

YAPI KATALOĞU Genel Müdürü Sayın Birgül Altın ve 2020 yılı ‘ALTIN ÇEKÜL Ödülleri’ jüri üyelerinden Sektör Uzmanı ve Mimar Sayın Gülçin İpek, İstanbul Medipol Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Hasan Şener, İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Leyla Tanaçan ve İTÜ Kimya Metalurji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Onuralp Yücel’in katılımıyla gerçekleştirilecek olan webinar oturumunda ödül programının geçmişi, bugünü ve sektörü de kapsayacak şekilde gelecek vizyonu ile jüri değerlendirme kriterleri ele alınacak.

Soru ve cevaplarla interaktif bir buluşmaya Webinar oturumu kayıt için: buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

EE

 
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elektrik santral sayısı 8.802'ye çıktı - AYRINTILAR
Elektrik santral sayısı 8.802'ye çıktı - AYRINTILAR
Elektrik: Yeni rekor kırıldı
Elektrik: Yeni rekor kırıldı