Tozlu.com TR
Nike TR
Woohoobox TR
Aliexpress TR

Aksa Elektrik: Senin Enerjin Senin Resmin" yarışmasının sonuçları açıklandı

Aksa Elektrik: Senin Enerjin Senin Resmin" yarışmasının sonuçları açıklandı
08 Haziran 2020 - 10:47 - Güncelleme: 08 Haziran 2020 - 10:50

-Aksa Elektrik’in geçtiğimiz yıl başlattığı ve bu yıl Covid-19 salgını sebebiyle sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği “Senin Enerjin, Senin Resmin” yarışmasının sonuçları açıklandı. 

AYRINTILAR

Enerji Ekonomisi - Aksa Elektrik, dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Covid-19 salgınına yönelik alınan önlemler kapsamında eğitim ve öğretim hayatına evde devam eden 10-13 yaş rasındaki çocukları düşünerek, bu yıl sosyal medya hesaplarından dijital olarak düzenlediği “Senin Enerjin Senin Resmin” adlı resim yarışmasının sonuçlarını açıkladı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmada “Gelecek Güzel Günler” temasıyla çocuklar gelecekle ilgili umutlarını ve hayallerini resmetti. Aksa Elektrik’in resmi Instagram ve Facebook hesapları üzerinden duyurulan yarışmaya Türkiye’nin her yerinden yüzlerce çocuk çizdiği resimlerle katılım gösterdi.

8 Haziran Pazartesi günü açıklanan yarışmanın birincisi 12 yaşındaki Muhammed Emir Aysan olurken, 13 yaşındaki İpek Burcu Ünal ikinci ve 10 yaşındaki Mehmet Çınar Korkut ise üçüncü oldu. Resim yarışmasının birincisi dizüstü bilgisayar, ikincisi tablet, üçüncüsü ise dijital saat kazandı.

Ayrıca, yarışmaya katılan ve resimleri beğenilen 12 çocuk da mansiyon ödülü olarak kırtasiye masrafları için 250’TL’lik hediye çeki kazandı.